WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

38 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Cinsellikten alınan zevkin nabzını adım adım yükseltebilmek için yapılacak pek çok şey var. Ortamı ısıtmak için hayal gücünüzün yettiği ölçüde sembolü yatak odanızda kullanabilirsiniz. Tüm bunların ortak amacı zevki artırmak ve cinselliği renklendirmek. Cinselliği rutinin dışına çıkarmak için seçtiğiniz her yolda değişmeyecek tek bir şey var: Islaklık. Yatak odasının havasını değiştirmek için sayısız yol vardır ama kayganlaştırıcılar olmazsa olmaz araçtır. Islaklığa yalnızca cinsel ilişki anında değil öncesinde ve sonrasında da ihtiyaç duyulabilir. Uyum verici ve lezzetli bir cinsellik için ıslaklığa ihtiyaç duyulmalıdır da zaten...

Haz Duyularını Harekete Geçiren Kayganlaştırıcı Jel Seçkileri

Eşinizle geçirdiğiniz vakitlerin daha anlamlı ve amacına uygun olmasını ister misiniz? Cevabınız evetse, bünyemizdeki kayganlaştırıcı jel seçeneklerinden birini seçmelisiniz. Kayganlaştırıcılar, keyifli bir sevişmenin yanı sıra uzun süren zevklerin kapısını açan anahtarlardır aynı zamanda. Farklı özelliklere sahip kayganlaştırıcılar arasından seçiminizi yaparak dudak uçuklatan bir gece geçirebilirsiniz. Özellikle uzun soluklu gecelerde partnerinizle birlikte sınırları zorlamayı her ne kadar isteseniz de tutkularınızın hızına vücudunuz yetişemeyebilir. Böyle durumlarda edindiğiniz kayganlaştırıcıyı gecenin kahramanı ilan edebilirsiniz.

Kayganlaştırıcı jel eczane size ve partnerinize sınırları zorlama imkânı verir. Kayganlaştırıcı kullanarak ikinciyi, üçüncüyü hatta dilediğiniz kadarını yeniden yapabilirsiniz. Bilhassa uzayan ilişkilerde vajinanın kayganlığını ve ıslaklığını kaybetmesi çok olası. Benzer şekilde uzun ilişkiler sonucunda penis de tamamen erekte olamayabilir. Yarı erekte durumdaki penise uygulanan kayganlaştırıcı jel ile hazzı kaldığı yerden devam ettirmek mümkündür. Böylece penis kayganlaştırıcı ile vajinaya çok daha rahat girebilir ve çok geçmeden tam erekte haline ulaşır. 

Şehvetle Dolu Bir Seks Deneyimi İçin; Kayganlaştırıcı Kullanımı

Kayganlaştırıcı jelleri yatak odasına dâhil ederek birbirinden kışkırtıcı ve keyifli oyunlar oynamak mümkün. Partneriniz ile yaptığınız fantezilere eklenecek kayganlığın etkisi, hem ön sevişmeyi alevlendirir hem de bedenlerinizi daha yoğun şekilde hissetmenizi sağlar. Eczanelerde satılan kayganlaştırıcı jeller, içerdikleri özel formüller sayesinde cildi tahriş etmeden libidoyu körükleyecek nitelikte ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde eşinizle aranızdaki libidoyu da hareketlendirebilir, sıcak anlar yaşayabilirsiniz. Partnerini gerçekten hissetmek isteyenlerin tercihi olan kayganlaştırıcılar, harika bir masaj jelidir aynı zamanda. Partnerinizin haz duyularını uyaracak sımsıcak kaygan dokunuşlar yerini yoğun bir hazza bıraktığında orgazma ulaşmada fark yaratabilirsiniz. 

Kayganlaştırıcılar, keyifli bir ön sevişmenin baş aktörü olabilir. Yine aynı şekilde kayganlaştırıcı kullanarak sevişme saatlerinizi aşk seanslarına dönüştürebilirsiniz. Sevişme sırasında yaşanan hazzı uzatmak ve artırmak için baştan çıkarıcı bir yöntem olan kayganlaştırıcıların en çok tercih edildiği alanlardan biri de anal sekstir. Anal bölge, kendi kendini ıslatabilecek ve ilişkiyi kolaylaştıracak bir sisteme sahip değildir. Bu nedenle anal kayganlaştırıcılar sunulmuştur. Daha keyifli ve kolay bir cinsel ilişki için kayganlık sağlayan bir takviye kullanmak şarttır. Anal seksi acısız ve haz dolu hale getirebilmek için temin ettiğiniz kayganlaştırıcı jeli hem penise hem de anüse bolca uygulamalısınız. 

Vajinal Kuruluğa Çözüm: Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı

Vajinal kuruluk, cinsel ilişkilerde belki de en istenmeyen durumlardan biridir. En az penisin erekte olmaması kadar önemli bir durumdur ve önlemi alınmadığında keyifleri kaçırabilir. Çoğunlukla menopoz döneminde veya bu dönemin sonrasında görülen yaygın bir sorundur. Buna karşılık her yaştaki kadında da görülebilecek bir sorundur. Stres başta olmak üzere doğum sonrası dönem ve kullanılan ilaçlar gibi çeşitli faktör vajinal kuruluğu tetikleyebilir. Kayganlaştırıcı jeller ise vajinal kuruluğa çözüm sunan ve vajinal ıslaklık için birebir yöntemdir. Siz de vajinal kuruluktan şikâyetçiyseniz, kategorideki ürünler ile yaşadığınız ilişkiden aldığınız zevki katlayabilir ve oyuna yeniden dâhil olabilirsiniz. 

Cinsel ilişkilerin büyülü dünyasını renkli tutmak ve bir adım öteye taşıyabilmek için vajinal kayganlaştırıcılar çok iyi bir araçtır. Cinsellik, tutku dolu yapısıyla hem kadın hem de erkek için çok büyük öneme sahip. Vajinal kuruluk, böylesine keyifli ve özel anların haz verici deneyim olmaktan çıkıp acılı zamanlara dönüşmesine sebep olabilir. Zaman zaman olması doğal kabul edilen bu durum karşısında kayganlaştırıcı jel kullanımı yapmak olabilecek en iyi yoldur. Bu tür cinsel sağlık ürünleri daima yatak odasının ivmesini yükseltir. Kayganlaştırıcı jel çeşitleri, pek çok çiftin vajinal kuruluk nedeniyle yaşadığı memnuniyetsizliğin fişini çekerek kışkırtıcı etki yaratır. 

Cinselliği Rutinin Dışına Çıkaran Kayganlaştırıcı Jel Eczane

Cinsel ilişkide ne kadar kaygan kalınırsa o kadar zevke teslim olunur. Sağlıklı bir anal seks için anal kayganlaştırıcılar olmazsa olmaz parçadır. Böylelikle macera dolu bir sevişmenin kapıları aralanmış olur. Yanı sıra uzmanlar, cinsel birliktelik nedeniyle ortaya çıkabilen vajina kuruluğu ve tahrişin önüne geçebilmek için kayganlaştırıcı kullanımının önemine işaret ediyor. Cinselliğinizi rutinin dışına taşıyacak ve daha konforlu hale getirecek kayganlaştırıcı seçkileri, aynı zamanda sağlığa zararlı herhangi bir materyal içermez. Böylece ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacak istenmeyen sonuçlardan korunmanızı destekler. 

Sağladıkları kolaylaştırıcı etki sayesinde hem vajina kuruluğunun önüne geçer hem de erkek için erekte olmayı kolaylaştırır. Böylece her iki tarafın da mutlu olması ve daha uzun bir birlikteliğin yaşanması için gerekli ortam oluşturulur. Bu da daha iyi bir psikolojiye sahip şekilde cinsellik yaşamanız demektir. Ayrıca kuruluk, kısa ve uzun vadede acı ve tahrişe yol açsa da yanı başınızda bulunan kayganlaştırıcılar sayesinde bu konudaki endişelerinizden anında kurtulabilirsiniz. 

Yeni Cinsel Oyunlar Keşfetmek İçin; Kayganlaştırıcılar

Yeni cinsel maceralar keşfetmek için bir an önce kayganlaştırıcı jel sipariş vermelisiniz. Cinsel kayganlaştırıcı jel kullanırken, ihtiyaç duyulduğu kadar miktar kullanmak önemlidir. Jelin az sıkılması ile cilt üzerinde tahriş meydana gelebilir. Gerekenden fazla sıkılması halinde ise hissin tamamen kaybolması gibi istenmeyen etkiler ortaya çıkabilir. Yine aynı şekilde fazla sıkıldığında hareketleri kontrol edememe gibi bir risk vardır. 

Su bazlı kayganlaştırıcıların avantajlı kullanımından yararlanarak, hareketlerinizin kısıtlandığını hissettiğinizde bir kâğıt havlu yardımı ile fazladan kayganlaştırıcıyı silebilirsiniz. Yağ bazlı kayganlaştırıcılar bu konuda biraz daha inatçı olabilir ancak yine de eşsiz tahrik edici etkiye sahiptir. Kategorideki ürünler çok çeşitlidir ve en keyif verenini bulabilmek için deneme yanılma yöntemi gerekebilir. Daha fazla ateş için ısıtma özelliği olan jelleri tercih edebilir; çilek gibi aromaları ile yenilebilir kayganlaştırıcıları tercih ederek eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. 

Orijinal Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları ve Sipariş Noktası 

Cinsel eğlence ürünleri dendiğinde akla ilk gelen ve en sık tercih edilen parçalardan biri olan kayganlaştırıcı jel seçenekleri, hazzı daima garanti altına alır. Kategoride bulunan kayganlaştırıcılar, içerdikleri meyve aromaları ile baştan çıkarıcı bir kokuya ve etkiye sahiptir. Meyveler ile zenginleştirilen formülleri ile cinsel anlarda meydana gelen kuruluk hissini engelleyen nitelikli ürünlerdir. Siz de kayganlaştırıcı ürünler ile heyecanın ve hazzın Nirvana’sına adım adım yükselebilirsiniz.

Cinsel ilişkilerin kadın partner nezdinde acı dolu olmasını önleyen ve erkek partner tarafında daha zevk dolu olmasına yardımcı olan kayganlaştırıcı ürünler, suda eriyerek çıkan formülü ile kolay bir temizlik olanağı da sunar. Sitemiz bünyesinde bulunan kayganlaştırıcı jel fiyatları da oldukça bütçe dostudur. Hemen şimdi kazançlı bir alışveriş yapabilir ve cinsellikten aldığınız keyfin hacmini artırabilirsiniz. 

Yaşanan cinsel ilişkide alınacak hazzı arttırmanın yollarından biri de kayganlaştırıcı kullanmaktır. Çünkü bireyler kayganlaştırıcı kullandıkları takdirde sürtünme sırasında daha çok haz alacak ve mükemmel bir zevk duygusuna kapılacaklardır. Peki bu ürünler nasıl kullanılmaktadır ve tam olarak ne işe yarar? Belki de en ucuz cinsel ürünler bu ürünlerdir. Çünkü bu ürünlerin üretiliş amacı cinsel yaşantıda yaşanan bir sorunu gidermek değildir. Tam aksine alınan zevki daha da yukarı seviyelere çekmek ve unutulmaz bir hale getirmektir. Bu nedenle bu ürünlerin fiyatları oldukça düşük seviyelerde seyretmektedir.

Çok nadir durumlarda olsa da kadınlarda vajinal kuruluk yaşanmaktadır. Bu sorun kişinin günlük yaşantıda yaşadığı sorunlara bağlı olarak yaşanmaktadır. Kadınların çok üzülmesi stres yaşaması gibi sorunlar nedeni ile bu sorun ile karşılaşmaları mümkün olabilir. Bu yüzden vajinal kayganlaştırıcı jel'e başvurmaları gerekir. Eğer bu ürün kullanılmazsa yaşanılan cinsel birliktelik oldukça sancılı bir birlikteliğine dönebilir ve tarafları cinsel ilişkiden soğutabilir. Kullanılan Kayganlaştırıcı jel aynı zamanda kişide cinsel isteği de arttıracaktır. Bu nedenle hem yaşanılan kayganlık hem de yaşanılan istek artışı nedeni sayesinde ilişki unutulmaz bir seviyeye gelecektir. Bu nedenle bu ürünleri kullanmak çiftlerin ilişkilerine olumlu şekilde yansıyacaktır.

Vajinal kayganlaştırıcı jelin yan etkileri var mıdır?

Kullanılan ürünlerin kullanan kişiler tarafından iletilen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ama alacağınız ürünlerin kutusunda yer alanları okuduğunuzda eğer varsa oluşabilecek yan etkilerden bahsediyor olacaktır. Ayrıca ürünü kullanırken uygulamanız gerektiği gibi ürünü kullanırsanız bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınızdır. Fazla doz kullanımı gibi durumlarda ise işler biraz tersine işleyebilir. O neden ile kutu içerisinde yazan yönergeleri en ince ayrıntısına kadar takip etmeniz gerekmektedir.

Best Man Çilekli Anal ve Vajinal Kayganlaştırıcı Jel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Best Man Best Man Çilekli Anal ve Vajinal Kayganlaştırıcı Jel

Best Man Çilekli Anal ve Vajinal Kayganlaştırıcı Jel

299,00
Joy Glide Vajinal Kuruluk Giderici Jel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
JoyGlide Joy Glide Vajinal Kuruluk Giderici Jel

Joy Glide Vajinal Kuruluk Giderici Jel

250,00
Okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Okey Jel Okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas

Okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas

299,00
Okey kayganlaştırıcı jel çilek aromalı 100 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Okey Jel Okey kayganlaştırıcı jel çilek aromalı 100 ml

Okey kayganlaştırıcı jel çilek aromalı 100 ml

299,00
Anal Kayganlaştırıcı Jel Eczane Satış Fiyatı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Best Man Anal Kayganlaştırıcı Jel Eczane Satış Fiyatı

Anal Kayganlaştırıcı Jel Eczane Satış Fiyatı

199,00
Best Man Anal Kayganlaştırıcı Jel 150 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Jel Viga 50000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

Viga 50000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

199,00
Viga 84000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 84000 Viga 84000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

Viga 84000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

199,00
Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 200 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Noctis Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 200 ml

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 200 ml

250,00
Durex Intense Uyarıcı Prezervatif 10’lu
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Durex Prezervatif Durex Intense Uyarıcı Prezervatif 10’lu

Durex Intense Uyarıcı Prezervatif 10’lu

359,00
Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kayganlaştırıcı Jel 120 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Cabs Intimate Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kayganlaştırıcı Jel 120 ml

Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kayganlaştırıcı Jel 120 ml

250,00
Joy glide kayganlaştırıcı jel 200 ml satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
JoyGlide Joy glide kayganlaştırıcı jel 200 ml satın al

Joy glide kayganlaştırıcı jel 200 ml satın al

325,00
Vişne aromalı kayganlaştırıcı jel hakkında yorumlar
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
JoyGlide Vişne aromalı kayganlaştırıcı jel hakkında yorumlar

Vişne aromalı kayganlaştırıcı jel hakkında yorumlar

299,00
Kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel faydaları
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
JoyGlide Kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel faydaları

Kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel faydaları

299,00
Çikolatalı kayganlaştırıcı jel nasıl uygulanır
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
JoyGlide Çikolatalı kayganlaştırıcı jel nasıl uygulanır

Çikolatalı kayganlaştırıcı jel nasıl uygulanır

275,00
Doğal kayganlaştırıcı jel en ucuz satış fiyatı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
JoyGlide Doğal kayganlaştırıcı jel en ucuz satış fiyatı

Doğal kayganlaştırıcı jel en ucuz satış fiyatı

275,00
Kayganlaştırıcı jel en iyi şeftali aromalı eczane
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
JoyGlide Kayganlaştırıcı jel en iyi şeftali aromalı eczane

Kayganlaştırıcı jel en iyi şeftali aromalı eczane

299,00
Su bazlı kayganlaştırıcı jel tavsiye
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
JoyGlide Su bazlı kayganlaştırıcı jel tavsiye

Su bazlı kayganlaştırıcı jel tavsiye

299,00
Viga 100000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 100000 Viga 100000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

Viga 100000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

199,00
Viga 150000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 150000 Viga 150000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

Viga 150000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

199,00
Viga 60000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 60000 Sprey Viga 60000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

Viga 60000 Kayganlaştırıcı Masaj Jeli 50 ml

199,00
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

199,00
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml

199,00
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

350,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

199 1250

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar