WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

2 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Cinsel ilişkilerde kadın tarafı erkekler kadar istekli olamayabiliyor. Bunda iki tarafında suçu bulunmuyor. Çünkü doğaları gereği erkekler biraz daha istekli olmaktadır. Ama kadınlar da bunu düşünmeden hareket edebiliyor zaman zaman. Erkekler her ne kadar isteklerini belli etmek için çalışsa da talepleri karşılıksız kalabiliyor. Bu neden ile ne kendi ihtiyaçlarını yok saymak ne de aşırı ısrar etmemek için partnerlerinden gizli ürünlere el atabiliyorlar. Bu ürünlerin başında hiç şüphesiz

geliyor. Bu ürün kullanılarak bayanların daha istekli olması sağlanıyor. Üstelik kadınlar bir ürün kullandıklarının farkına bile varmıyorlar. Bu sayede hem kadın istekli oluyor hem de erkek ihtiyacını gidermek için partneri ile ateşli bir ilişki yaşayabiliyor. Peki bu sakız nedir?

Azdırıcı Sakız Nasıl Kullanılır?


Cinsel birliktelik sırasında kadınların erkekler kadar istekli olması durumunda yaşanan sevişmeden alınacak haz iki taraf için de oldukça yüksek seviyelerde olacaktır. Kadınların da duruma göre daha az istekli olduğunu düşünürsek erkeklerin bu isteği arttırmaları için azdırıcı sakız kullanmaları gerektiğini söyleyebiliriz. Satın alınan azdırıcı sakızı kadın bireylere ikram edip çiğnemelerini sağladığınız takdirde çok yüksek etkilerini görebilirsiniz. Bu durumda kadınlar doyumsuz bir noktaya ulaşacaktır. Fakat bu ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalar olacaktır. bayan azdırıcı sakızlar kesinlikle alkol tüketimi yapan birine verilmemelidir. Bu şekilde kullanıldığı takdirde çok yüksek zararlara yol açabilir. 

Azdırıcı Sakızın Azdırıcı Haplardan Farkı Nedir?


Sakız gibi aynı özelliklere sahip bir diğer cinsel ürün ise azdırıcı haplardır. Kullanımı da tamamen sakız ile aynı şekildedir. Kullanırken partnerinizin bardağına homojen şekilde yerleştirmeniz işinizi görecektir. Eğer partneriniz de kullanmak istiyorsa hapı direk olarak su ile içebilir. Fakat bu ürünleri kullandığınız sırada dozuna çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Sırf daha istekli olsun diye dozu kendi kafanıza göre ayarlamanız yan etki gösterebilir.

Q7 Unisex Cinsel Uyarıcı Çikolata
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Q7 Q7 Unisex Cinsel Uyarıcı Çikolata

Q7 Unisex Cinsel Uyarıcı Çikolata

199,00
Hilti Unisex Cinsel İstek Artırıcı Çikolata
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Hilti Hilti Unisex Cinsel İstek Artırıcı Çikolata

Hilti Unisex Cinsel İstek Artırıcı Çikolata

199,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

199 199

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar