WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayan Azdırıcı

Genellikle yetkili internet eczanelerinde satışı yapılan bayan azdırıcı ve bayan azdırıcı krem ürünleri genellikle damla olarak piyasada bulunmaktadır. Krem, jel ve sprey formunda olanları da mevcuttur. Her bir damlası baştan çıkarıcı etkiye sahip ürünler ile partnerinizin uyarılma hissini en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Renksiz ve kokusuz olan bayan azdırıcı damlalar cinsel libidoyu arttırıcı özelliğe sahiptir. Cinselliğe olan arzuyu maksimum oranda yaşamaya ve üst düzey bir performans sergilenmesine destek olur.

Sadece cinsel isteksizliği gidermek amacıyla değil partnerinizin var olan cinsel gücüne güç katmak için de bayan azdırıcı ürünler kullanabilirsiniz. Artık kadınınız her gece sizi arzulayacak, çeşitli bahanelerle sizden uzak durmaya çalışmayacak.

İçeriğinde bulunan bol miktarda afrodizyak sayesinde etkisini hemen gösterebilen bayan azdırıcı ürünler bitkisel içerikli olduğu için yan etki yaratmazlar fakat hamile bayanların kullanması için kesinlikle uygun değildir.

BAYAN AZDIRICI DAMLANIN KULLANIMI

Kesinlikle alkollü içecekler ile tüketilmemelidir. Alkolün içinde ki maddeler bağışıklığı etkiledikleri için ürün etkisini çok az oranda gösterebilmektedir. Bayan azdırıcı damlalar genellikle dilaltına damlatılarak kullanıldığı zaman daha hızlı ve daha güçlü sonuçlar verir.

Bayanlar İçin Azdırıcı Damlalar

Partneriniz size karşı koymadan ve sınırlar çizmeden özgür bir ilişki istiyorsanız, cinsel birliktelikten önce ortalama 15-20 dakika öncesinde bayan azdırıcı damlayı asitsiz bir içeceğin içerisine 5-6 damla damlatarak kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Sonrasında ise unutamayacağınız renkli ve heyecan verici bir gece sizi bekliyor olacak.

30 Ağu 2021 02:41

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar